meistä

ZeilendeSchepen.nl on charter-alusten riippumaton varausvirasto. Meillä on valtakunnallisesti suurin alusten tarjonta, ja siksi voimme tarjota sopivimman aluksen jokaiselle pyynnölle. Jos varaat meille, maksat saman kiinteän hinnan kuin muualla. Mukana parhaat neuvot. Työntekijämme ovat saatavilla puhelimitse 8.30ista 17.00-tuntiin joka päivä. He auttavat mielellään asiantuntemuksessaan löytämään sopivan aluksen ja ilmoittavat mielellään monista mahdollisuuksista.

ZeilendeSchepen.nl on Slaapschepen BV: n tytäryhtiö. Yhtiö aloitti 18in vuosia sitten Franekerissä ja on kasvanut vuosien varrella vahvaksi ja luotettavaksi kumppaniksi charter-maailmassa. Koska 2018 on toimistossa Tsirderderdyk 36issa Wirdumissa.

Haluamme esitellä itsemme sinulle:

Mark Jongedijk, toimitusjohtaja
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, myynti vapaa
anja@slaapschepen.nl

Ingrid van der Pol, myynti vapaa
ingrid@slaapschepen.nl

Marlous Stock, myynti
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, operaatiot
louise@slaapschepen.nl

Titia Huisman, kirjanpito
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, web-kehitys
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / sisältöpäällikkö
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Tsjaerderdyk 36
9088 CC Wirdum

Puhelin 0517 - 20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl