meistä

ZeilendeSchepen.nl on riippumaton tilausvirasto tilausaluksille. Meillä on laajin laivavalikoima valtakunnallisesti ja voimme siksi tarjota sopivimman aluksen jokaiseen pyyntöön. Kun varaat meiltä, ​​maksat saman kiinteän hinnan kuin muualla. Parhaiden neuvojen mukana. Työntekijämme ovat tavoitettavissa puhelimitse joka päivä klo 8.30–17.00. He auttavat mielellään ammattitaidollaan sopivan aluksen etsinnässä ja ilmoittavat mielellään monista mahdollisuuksista.

ZeilendeSchepen.nl on Slaapschepen BV: n tytäryhtiö. Yritys aloitti toimintansa 19 vuotta sitten Franekerissä ja on vuosien varrella kasvanut vahvaksi ja luotettavaksi kumppaniksi charter-maailmassa. Vuodesta 2018 lähtien toimisto on ollut osoitteessa Tsjaerderdyk 36 Wirdumissa.

Haluamme esitellä itsemme sinulle:

Mark Jongedijk, toimitusjohtaja
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, myynti vapaa
anja@slaapschepen.nl

Martina Zijlstra, vapaa-ajan myynti
martina@slaapschepen.nl

Marlous Stock, myynti
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, operaatiot
louise@slaapschepen.nl

Titia Huisman, kirjanpito
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, verkkokehitys
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / sisältöpäällikkö
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Kaatopaikka 3b
8912 AL Leeuwarden

Puhelin 0517-20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl